Fullverdige medlemmer

Oversikt over fullverdige medlemmer som har retten til å bruke tittelen interiørarkitekt MIAF. Listen er ikke fullstendig ettersom noen har reservert seg.

NavnStedTelefonE-postNettside/Firmanavn
SIDEN ER UNDER BEARBEIDING
AGDERSted
Aina Birkeland4400 FlekkefjordTlf.95007099aina@abidesign.noab interiør design
ENGLANDSted
Helene Vesseltun ArentzSW20 OSS LondonUK +44 7432866622helene@hainterior.noHA Interior design
INNLANDETSted
Siri Ø. Haugan5117 Ulset siri@akasia.no
Tove Myhren Heby2613 LillehammerTlf.99156090post@rosette.noRosette Interiørarkitekt
Anne Lise Johnsen 2614 Lillehammer anlisej@online.no
Grethe M. Kolloen2420 TrysilTlf.62448723grethe@arkitektbua.no
Marit Torgersen2323 IngebergTlf.97101961 marit.torgersen@online.no
Brede Vardeberg2315 Hamarbrede_vardeberg@hotmail.com
MØRE OG ROMSDALSted
Jorunn Alstadsæter6415 MoldeTlf.48207745jorunn.alstadseter@hotmail.comja interior
NORDLANDSted
Monica Dahle 8661 MosjøenTlf.47882455post@mcad.nomCAD Tegneservice
OSLOSted
Camilla Eide Beckstrøm0283 OsloTlf.93057075 camilla.beckstrom@optimera.no
Monica Marie David-Andersen0758 OsloTlf.95006444 monicamarie@krista.no Krista Hartmann
Nicole Gomez1253 OsloTlf.91583872gomeznicole@live.no
Taran Grønlie1177 OsloTlf.93226001taran@raffinert.noRaffinert
Randi Gullner0451 Oslorgullner@online.no
Bjørg Hoff Hagen0787 OsloTlf.92012444 bjorg.h.hagen@gmail.com
Bente Nærup Hefte0177 Oslo Tlf.90755949bnhefte@online.no
Ellen Moum0264 OsloTlf.90026381emoum@online.noLN Design
Cathrine Sveholm0274 OsloTlf.97701576cathrine@bricabrac.noBric A Brac AS
ROGALANDSted
Anja Berg4316 SandnesTlf. 41341975anja.berg@lyse.net
Camilla Mathiesen Bustad4328 SandnesTlf.90982768 cmb1@live.no
Gudny Gudjonsdottir4370 EgersundTlf.91686553 post@inhouse-design.noinhouse-design
Torunn Larsson-Fedde4041 Hafrsfjord,StavangerTlf.93065518 torunn.larsson.fedde@lyse.netLarsson-Fedde Interiørarkitektkontor
Gerny Sædberg4120 TauTlf.90 93 47 79 lykke-spreder@hotmail.com
TROMS OG FINNMARKSted
Wenche Øfstbø9300 FinnsnesTlf.97775976 wench-o@online.no
TRØNDELAGSted
Kristin Solberg7033 Trondheim kristin.h.solberg@gmail.com
Marit Skjetne 7300 OrkangerTlf.90675317 post@skjetnedesign.noSkjetne Design/
Lise Anette Strand7018 Trondheim Tlf.41477762lise.strand@myhrinterior.noMyhr Interior
Martha Vårheim7054 RanheimTlf.41807956 marthavarheim@gmail.com
VESTFOLD OG TELEMARKSted
Kari Carlheim-Gyllensköld3772 KragerøTlf.40467744 karicarlheim@gmail.com
Rita Edøy3114 TønsbergTlf. 91 70 69 60rita@profoyn.noProfoyn AS
Kirsti Hanche3181 Horten hanche@dmarkitekter.noDyrø & Moen Arkitekter
Linda Kopperud3150 TolvsrødTlf.92215520 lindakopperud@hotmail.com
Monica Sagstuen3114 NøtterøyTlf.98846752sagstueninterior@gmail.comSagstuen Interior
VESTLANDSted
Glenda Anfinsen5223 BergenTlf.94846415glenda_anfinsen@yahoo.com
Marie Djupvåg Fristad5179 GodvikTlf.95135513 mdfristad@gmail.com
Eva Wang-Henrichsen7021 Havstein ev-wangh@online.no
Ingunn Wulf5355 Knarrevik ingunnwh@online.no
VIKENSted
Cathrine Andersen3427 GullaugTlf.41174176post@inmod.noInmod Interiørarkitekt
Tonje Andersen 3300 HokksundTlf.47353746tonje.m.kristoffersen@gmail.com
Aase Bakke1555 SonTlf.45025536post@sooninterior.no Soon interior
Anne-Stine Nordstrand Bakke3402 LierTlf.91352975anne-stine@tasja.noAlkriva AS
Isabel G. Benito Dale1344 Haslum isabeldale@gmail.com
Kari T. Bjølseth Elroubi1383 AskerTlf.90588604 tktom@tktom.net
Kristin Fjæstad1481 HaganTlf.97139501kristin@studiosigdal-lorenskog.noStudio Sigdal Lørenskog
Astrid Finsrud1341 Slependen astrid@iderom.no
Tanja Gjelsvik5282 LonevågTlf.97869029 tanjagj@hotmail.no
Anne Karin Gjesteland3470 SlemmestadTlf.48143561 annekarin@gjesteland.net
Randi-Marit Austreng Graversen2059 JessheimTlf.92634397 rma@graversen.nu
Cecilie Grue1368 StabekkTlf.99162486 cecilie.grue@outlook.comCilli`s Concept
Elise Gusterud2080 EidsvollTlf.97062111elise@gusterud.noGusterud bygg
Torill Sogn Haug2870 DokkaTlf.90596405 torill@tsh-interior.notsh-interior
Merete Cecilie Helsing1363 Høvik merce.he@hotmail.com
William Holten 1337 Sandvika williamholten@hotmail.com
Live Haver Johansen1415 OppegårdTlf.99111168live@purodeco.comPurodeco Feng Shui
Kjellrun Kristiansen1453 Bjørnemyr kjellrun@kkinterior.no
Ruth Siri Venås Kvikstad 3610 KongsbergTlf.91631578sitius111@outlook.com
Anne Grethe Larsson3408 TranbyTlf.41920396 annegrethe.larsson@gmail.com
Vigdis Løkken Modin1400 SkiTlf.97671923vmod@online.no
Ellen Marie Gjersum Molin3612 KongsbergTlf.41668897ellen.g.molin@oii.no o i i ! interiørdesign
Anne-Vera Røkholt1430 ÅsTlf.93022362 anne-vel@online.noOliven Interiør
Liv Austad Salvesen 1383 Askerliv.salvesen@gmail.com
Annica Sauleda1367 SnarøyaTlf.92618786 annica@numaquest.no
Thor A. Smestad1550 HølenTlf.90142830 thor.arne@smestad.no
Birgit Solbakken1472 FjellhamarTlf.95227799 birgit@birgitsolbakken.noBirgit Solbakken Interiørarkitekt og Kjøkkenplanlegger
Siv Tove Strandvik 1555 SonTlf.48282737siv@daabo.no D å Bo
Bente Svae1465 StrømmenTlf.92446605 b.svae@hotmail.com
Elin Tollefsrød1440 Drøbak elintoll@online.no
Kristin Kjellmo Vorkinn1358 JarTlf.92280843kristin.vorkinn@gmail.com
Lise Wolden2040 KløftaTlf.95270101 homemadebylise74@gmail.com
NAVNPOSTNUMMER / STEDTlf. MAILADRESSENETTSIDE/FIRMANAVN