Fullverdige medlemmer

Oversikt over fullverdige medlemmer som har retten til å bruke tittelen interiørarkitekt MIAF. Hvis du ikke finner en så ta kontakt, noen har reservert seg for å stå på listen.

NavnStedTelefonE-postNettside/Firmanavn
Jorunn Alstadsæter6415 MoldeTlf. 48 20 77 45jorunn.alstadseter@hotmail.comwww.jainterior.no
Cathrine Andersen3427 GullaugTlf. 41 17 41 76post@inmod.nowww.inmod.no
Tonje Andersen 3300 HokksundTlf. 47 35 37 46tonje.m.kristoffersen@gmail.com
Helene Vesseltun ArentzSW20 OSS LondonUK 44 74 32 86 66 22helene@hainterior.nowww.hainteriordesign.com
Aase Bakke1555 SonTlf. 45 02 55 36post@sooninterior.no www.sooninterior.no
Camilla Eide Beckstrøm0283 OsloTlf. 93057075 camilla.beckstrom@optimera.no
Aina Birkeland4400 FlekkefjordTlf. 95 00 70 99 aina@abidesign.nowww.abidesign.no
Camilla Mathiesen Bustad4328 SandnesTlf. 90 98 27 68 cmb1@live.no
Kari Carlheim-Kirkhaug3085 HolmestrandTlf. 40 46 77 44 karicarlheim@gmail.com
Isabel G. Benito Dale1344 Haslum isabeldale@gmail.com
Monica Marie David-Andersen0758 Oslo95 00 64 44 mmdavid.andersen@gmail.comwww.harmoniinterior.no
Rita Edøy3114 TønsbergTlf. 91 70 69 60redo136@gmail.com
Kari T. Bjølseth Elroubi1383 AskerTlf. 90 58 86 04 tktom@tktom.net
Astrid Finsrud1341 Slependen astrid@iderom.no
Kristin Fjæstad1482 Nittedalkristin@studiosigdal-lorenskog.noBedre Rom Interiørdesign
Marie Djupvåg Fristad5179 Godvik mdfristad@gmail.com
Tanja Gjelsvik5282 LonevågTlf. 97 86 90 29 tanjagj@hotmail.no
Anne Karin Gjesteland3470 SlemmestadTlf. 48 14 35 61 annekarin@gjesteland.net
Randi-Marit Austreng Graversen2059 JessheimTlf. 92 63 43 97 rma@graversen.nu
Taran Grønlie1177 OsloTlf. 93 22 60 01 taran@raffinert.nowww.raffinert.no
Randi Gullner0451 Oslo rgullner@online.no
Gudny Gudjonsdottir4370 EgersundTlf, 91 68 65 53 post@inhouse-design.nowww.inhouse-design.no
Bjørg Hoff Hagen0787 OsloTlf, 92 01 24 44 bjorg.h.hagen@gmail.com
Kirsti Hanche3181 Horten hanche@dmarkitekter.no
Torill Sogn Haug2870 DokkaTlf, 90 59 64 05 torill@tsh-interior.nowww.tsh-interior.no
Siri Ø. Haugan5117 Ulset siri@akasia.no
Tove Myhren Heby2613 LillehammerTlf, 99 15 60 90post@rosette.nowww.rosette.no
Bente Nærup Hefte0177 Oslo Tlf, 90 75 59 49 bnhefte@online.no
Merete Cecilie Helsing1363 Høvik merce.he@hotmail.com
Halla Hodne4621 Kristiansand hallahodne@hotmail.com
William Holten 1337 Sandvika williamholten@hotmail.com
Eva K.T. Ingier1383 Asker eva.ingier@gmail.com
Anne Lise Johnsen 2614 Lillehammer anlisej@online.no
Live Haver Johansen1415 OppegårdTlf. 99 11 11 68live@purodeco.comwww.purodecofengshui.com
Grethe M. Kolloen2420 TrysilTlf .62 44 87 23grethe@arkitektbua.no
Linda Kopperud3150 TolvsrødTlf. 92 21 55 20 lindakopperud@hotmail.com
Kjellrun Kristiansen1453 Bjørnemyr kjellrun@kkinterior.no
Ruth Siri Venås Kvikstad 3616 KongsbergTlf. 91 63 15 78svk@fu.no www.sitius.no
Anne Grethe Larsson3408 TranbyTlf. 41 92 03 96 annegrethe.larsson@gmail.com
Torunn Larsson-Fedde4041 Hafrsfjord,StavangerTlf.93 06 55 18 torunn.larsson.fedde@lyse.net Larsson-Fedde Interiørarkitektkontor
Vigdis Løkken Modin1400 SkiTlf. 97 67 19 23vmod@online.no
Ellen Marie Gjersum Molin3612 KongsbergTlf. 41 66 88 97ellen.g.molin@oii.no o i i ! interiørdesign
Ellen Moum0264 OsloTlf. 90 02 63 82emoum@online.no LN Design
Tore Knut Olsen1632 Gamle Fredrikstadtoknolse@online.no
Monica Dale Pedersen8661 MosjøenTlf. 47 88 24 55monicaanes@hotmail.comwww.mcad.no
Monica Sagstuen3114 NøtterøyTlf. 98 84 67 52sagstueninterior@gmail.com
Liv Austad Salvesen 1383 Askerliv.salvesen@gmail.com
Annica Sauleda1367 SnarøyaTlf. 92 61 87 86 annica@unizite.comwww.unizite.com
Marit Skjetne 7300 Orkanger mskjetne@hotmail.com
Thor A. Smestad1550 HølenTlf. 90 14 28 30 thor.arne@smestad.no
Birgit Solbakken1472 FjellhamarTlf. 95 22 77 99 birgit@birgitsolbakken.nowww.birgitsolbakken.no
Kristin Solberg7033 Trondheim kristin.h.solberg@gmail.com
Stine Sporstøl6065 UlsteinvikTlf. 45 19 87 07stine@sporstol.no
Siv Tove Strandvik 1555 SonTlf. 48 28 27 37siv@daabo.no www.daabo.no
Bente Svae1465 StrømmenTlf. 92 44 66 05 b.svae@hotmail.com
Gerny Sædberg4120 TauTlf.90 93 47 79 lykke-spreder@hotmail.com
Elin Tollefsrød1440 Drøbak elintoll@online.no
Marit Torgersen2317 Hamar marit.torgersen@online.no
Vibeke Treider 0377 Oslo vibeke_treider@hotmail.com
Brede Vardeberg2315 Hamarbrede_vardeberg@hotmail.com
Martha Vårheim7054 RanheimTlf. 41 80 79 56 marthavarheim@gmail.com
Eva Wang-Henrichsen7021 Havstein ev-wangh@online.no
Ingunn Wulf5355 Knarrevik ingunnwh@online.no
Tanja Renate Vatne Aamås6156 ØrstaTlf. 97 19 07 21 tanja.amas@gmail.com
NAVNPOSTNUMMER / STEDTlf. MAILADRESSENETTSIDE/FIRMANAVN